ישיבה שאל את הרב
שאל את הרב
- הלכה
- כשרות
- שאלות כלליות
שאלה
האם כאשר כתוב על מוצר חלב שהוא מכיל ג’לטין- זהו ג’לטין צמחי?
תשובה
במידה ולא מציינים שהוא צמחי במפורש קרוב לודאי שאינו צמחי.
שאלות באתר ישיבה
ניווט מהיר
מתחברים עכשיו לצפיה בשיעורים אחרונים שלך, השאלות שלך בשאל את הרב ולהמשך צפיה בסדרות שיעורים בדיוק מהרגע שבו עזבת אותן.